Jaarkalender Senioren Zukertort Amstelveen 2021 - 2022
week maandag-donderdag vrijdag zaterdag zondag
29 aug
-4 sep
2
Open kamp Amstelveen
Groep A, Ronde 1
Groep B, Keizercompetitie
3 4
5-11
sep
9
Groep B, Keizercompetitie
10 11
12-18
sep
16
Ledenvergadering
17 KNSB
LSG - A1
SG Max Euwe - A2
18
19-25
sep
23
Open kamp Amstelveen
Groep A, Ronde 2
Groep B, Keizercompetitie
24 25
26 sep
-2 okt
30
Groep B, Keizercompetitie
1 2
3-9
okt
maandag 3 okt
Online training
20:30-22:00
Opgave bij
Michel Hoetmer
7
Z1 - Boven IJ 1
Groep B, Keizercompetitie
8 KNSB
A1 - Charlois Europoort
A2 - Promotie
A3 - Moira Domtoren 2
A4 - LSG 6
9
10-16
okt
14
Groep B, Keizercompetitie
15 16
17-23
okt
maandag 17 okt
Online training
20:30-22:00
21
Geen clubavond
22 23
24-30
okt
28
Open kamp Amstelveen
Groep A, Ronde 3
Groep B, Keizercompetitie
29 30
31 okt
-6 nov
maandag 31 okt
Online training
20:30-22:00
4
ENPS 2-Z1 (uit!)
Groep B, Keizercompetitie
5 KNSB
Paul Keres - A1
Europarcs MACh - A2
Zwart op Wit - A3
Leiderdorp 2 - A4
6
7-13
nov
11
Open kamp Amstelveen
Groep A, Ronde 4
Groep B, Keizercompetitie
12 13
14-20
nov
maandag 14 nov
Online training
20:30-22:00
18
Open kamp Amstelveen
Groep A, Ronde 5
Groep B, Keizercompetitie
19 20
21-27
nov
25
Geen clubavond
26 KNSB
A1 - Kennemer Comb.
A2 - Kennemer Comb. 2
A3 - VAS 4
A4 - Amersfoort 4
27
28 nov
-4 dec
maandag 28 nov
Online training
20:30-22:00
2
Open kamp Amstelveen
Groep A, Ronde 6
Z1 - VAS 3
Groep B, Keizercompetitie
3 4
5-11
dec
9
Open kamp Amstelveen
Groep A, Ronde 7
Groep B, Keizercompetitie
10
Boekpresentatie
The Ink War
door Willy Hendriks
De Meent, A'veen, 14:00
11
12-18
dec
maandag 12 dec
Online training
20:30-22:00
16
Groep B, Keizercompetitie
17 KNSB
Amevo Apeldoorn - A1
De Wijker Toren - A2
Almere 3 - A3
Philidor Leiden 4 - A4
18
19-25
dec
23
Rapid / Simoniscup
Avond 1/2
24 25
Eerste Kerstdag
26 dec
-1 jan 2023
maandag 26 dec
Tweede Kerstdag
30
Geen clubavond
31 1
Nieuwjaarsdag
2-8
jan
6
Open kamp Amstelveen
Groep A, Ronde 8
Groep B, Keizercompetitie
7 8
9-15
jan
donderdag 12
A'dam West 3 - Z1
13
Groep B, Keizercompetitie
14
Tata Steel
Chess
15
Tata Steel
Chess
16-22
jan
Tata Steel
Chess
20
Open kamp Amstelveen
Groep A, Ronde 9
Groep B, Keizercompetitie
21
Tata Steel
Chess
22
Tata Steel
Chess
23-29
jan
Tata Steel
Chess
27
Groep B, Keizercompetitie
28
Tata Steel
Chess
29
Tata Steel
Chess
30 jan
-5 feb
3
Open kamp Amstelveen
Groep A, Ronde 10
Groep B, Keizercompetitie
4 5
6-12
feb
10
Groep B, Keizercompetitie
11 KNSB
A1 - De Stukkenjagers
A2 - VAS 2
A3 vrij
A4 - VAS 7
12
13-19
feb
17
Open kamp Amstelveen
Groep A, Ronde 11
Groep B, Keizercompetitie
18 19
20-26
feb
24
Z1 - Caissa 3
Groep B, Keizercompetitie
25 26
27 feb
-5 mrt
3
Verlaancup 1/2
(Snelschaak intern)
4 5
6-12
mrt
10
Groep B, Keizercompetitie
11 KNSB
A1 - Groninger Comb.
A2 - Fischer Z
A3 - Amsterdam West 3
A4 - DD 4
12
13-19
mrt
17
Groep B, Keizercompetitie
18 19
20-26
mrt
donderdag 23
Oosten-Toren 1 - Z1
24
Open kamp Amstelveen
Groep A, Ronde 12
Groep B, Keizercompetitie
25 26
27 mrt
-2 apr
31
Groep B, Keizercompetitie
1 KNSB
HWP Sas van Gent - A1
SOPSWEPS '29 - A2
EsPion - A3
Woerden 3 - A4
2
3-9
apr
7
Amstelveen Open
Snelschaak
8 9
Eerste
Paasdag
10-16
apr
maandag 10 apr
Tweede Paasdag
14
Open kamp Amstelveen
Groep A, Ronde 13
Groep B, Keizercompetitie
15 16
17-23
apr
21
Z1 - Fischer Z 1
Groep B, Keizercompetitie
22 KNSB
A1 - Zuid Limburg
A2 - AAS
23
24-30
apr
woensdag 27 apr
Koningsdag
28
Groep B, Keizercompetitie
29 30
1-7
mei
5
Rapid / Simoniscup
Avond 2/2
6 7
8-14
mei
12
Open kamp Amstelveen
Groep A, Ronde 14
Groep B, Keizercompetitie
13 14
15-21
mei
donderdag 18 mei
Hemelvaartsdag
19
Geen clubavond
20 21
22-28
mei
26
Open kamp Amstelveen
Groep A, Ronde 15
Groep B, Keizercompetitie
27 28
Eerste
Pinksterdag
29 mei
-4 jun
maandag 29 mei
Tweede Pinksterdag
2
Verlaancup 2/2
(Snelschaak intern)
3 4
5-11
jun
9
Groep B, Keizercompetitie
10 11
12-18
jun
16
Massakamp Pegasus/
Gezellige avond
17 18